У Києві відкрилася виставка «Динамо» Київ - символ українських перемог

У Національному музеї історії України відбулося урочисте відкриття виставки «Динамо» Київ - символ українських перемог».

В одному з виставкових залів співробітники музею спільно з ФК «Динамо» (Київ) зібрали цілу низку унікальних експонатів, фотографій, кубків та багато іншого, зробивши справжній подарунок киянам та гостям столиці у рік 90-річчя клубу.

На відкриття виставки прийшли люди, як причетні до успіхів «Динамо», так і прості вболівальники. У центрі уваги опинилися перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та легенди клубу - захисники Владислав Ващук та Олег Кузнецов, який нині працює керманичем юнацької збірної команди України серед гравців віком до 16 років.

«Це подарунок «Динамо» до 90-річчя від ФФУ, - розповів Вадим Костюченко на відкритті виставки. - Історія «Динамо» заслуговує на більше приміщення й більшу увагу. Але ювілейний рік у клубу починається 1 січня та завершується 31 грудня, і я впевнений, що «Динамо» зробить ще чимало цікавих заходів для вболівальників, юного покоління. Символічно, що саме в ювілейний рік ФФУ передала «Динамо» приз «Прапор збірної». На сьогоднішній день у системі збірних команд України найбільше вихованців саме з ДЮФШ «Динамо». ФФУ довірила учням Валерія Лобановського - Олександру Головку, Олегу Кузнецову - працювати з молодим поколінням, яке вони виховують у найкращих традиціях перемог».

«Історію мають знати діти, виховуватися на ній, - поділився враженнями від відвідування виставки Владислав Ващук. - Мені приємно, що доклав свої сили та душу до продовження динамівських традицій. Виставка невелика, охоплює лише верхівку 90-річної історії клубу. Хочеться сподіватися, буде продовження, адже історія «Динамо» дуже багата й багатогранна, кожен зможе знайти в ній щось цікаве».

«Дуже приємні спогади, коли заходиш до цієї наповненої трофеями та переможним духом зали, мимоволі переносишся в молоді роки, - відзначив Олег Кузнецов. - Хочу привітати «Динамо» з 90-річчям, побажати клубу великих успіхів, у першу чергу, на європейській арені».

Виставка «Динамо» Київ - символ українських перемог» відкрита в Національному музеї історії України (вул. Володимирська, 2) до 10 липня. Музей працює в будні дні з 10:00 до 18:00, у суботу та неділю - з 11:00 до 19:30.

Підписатися на новини