150 дітей завітали до Будинку футболу

Домівку Федерації футболу України відвідали 150 дітей з родин вимушено переміщених осіб зі Сходу України, дітей-сиріт та дітей з соціально незахищених верств населення з Обухова та Київської області. Цей візит відбувся у рамках соціального проекту «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай у гостях, грай всюди», який реалізується ФФУ та Благодійним фондом «Розвиток футболу України».

У Будинку футболу маленьких гостей радо зустріли перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та головний тренер юнацької збірної команди України серед гравців віком до 17 років Сергій Попов.

Перший віце-президент національної асоціації передав малечі вітання від очільника федерації Андрія Павелка та керманича головної команди країни Андрія Шевченка, запросивши усіх присутніх на майбутнє вересневе відкрите тренування збірної та матч проти команди Хорватії, який відбудеться 9 жовтня на НСК «Олімпійський» у Києві. Сергій Попов побажав хлопцям та дівчатам займатися футболом і завжди прагнути до перемог – як у спорті, так і в житті.

Діти взяли участь у футбольній вікторині, переглянули мультфільм «Як козаки у футбол грали» та отримали приємні подарунки від ФФУ – футбольну атрибутику.

Після цього вони вирушили на екскурсію до головної футбольної арени країни, де вже менше ніж за рік відбудеться фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА-2018, а також відвідали виставку-музей досягнень братів Кличків.

Підписатися на новини