Українські арбітри отримали призначення на кваліфікаційні матчі єврокубків

Одразу п’ять українських арбітрів працюватимуть на липневих матчах кваліфікаційної стадії Ліги чемпіонів та Ліги Європи сезону 2017/2018 років.

Найвищий за рангом матч отримав Анатолій Жабченко, якому Комітет арбітрів УЄФА доручив провести матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Зустріч відбудеться 18 або 19 липня. Допомагатимуть Анатолію Жабченку асистенти Олександр Войтюк та Сергій Беккер. Четвертий арбітр – Олександр Дердо. Який саме матч проведе українська бригада, буде повідомлено додатково.

У свою чергу, 29 червня Олександр Дердо працюватиме на першому матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи у Мінську, в якому місцеве «Динамо» прийматиме «НСІ Рунавік» з Фарерських островів. Асистентами арбітра на цій грі будуть Віктор Матяш та Володимир Висоцький, а четвертим арбітром – Віталій Романов.

Також призначення на матчі-відповіді цієї стадії Ліги Європи отримали Юрій Можаровський та Микола Балакін, а Анатолій Абдула проведе матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду змагань.

Підписатися на новини