Федерація футболу Маріуполя підтверджує, що в місті безпечно проводити матчі Прем’єр-ліги

Футбольна федерація Маріуполя підтримує позицію Федерації футболу України щодо проведення в місті матчів Прем’єр-ліги. Про це йдеться в листі, який надіслав керівник ФФМ Василь Журавльов президенту ФФУ Андрію Павелку. Футбольний актив міста також готовий надати супровід з Запоріжжя або Бердянська команді чи командам, які, через міркування безпеки, їхатимуть на поєдинок до Маріуполя разом з президентом ФФУ.    

«Тільки в 2016-2017 футбольному році в Маріуполі було проведено 36 ігор чемпіонату ДЮФЛ України (до нас приїжджали діти від 13 до 17 років), 16 ігор серед команд Першої ліги, 16 – серед команд Другої ліги, 2 гри Кубка України, в тому числі за участю команди Прем’єр-ліги - ФК «Сталь». І говорити зараз про те, що грати в Маріуполі небезпечно коли стільки зроблено клубом («Іллічівець» - ред.), поліцією міста і Донецької області в напрямку забезпечення громадської безпеки, щонайменше, не коректно», - йдеться у листі керівництва Федерації футболу Маріуполя.

Місцевий футбольний актив дякує Андрію Павелку за підтримку в захисті футбольних інтересів міста. Також функціонери Марыуполя готові підтримати ініціативу президента ФФУ щодо супроводу клубів, які хвилюються за безпеку своїх команд.    

Підписатися на новини