Віктор Коваленко провів футбольний майстер-клас у Херсоні

20 червня, за підтримки Херсонської обласної федерації футболу та федерації футболу АР Крим, до вихованців херсонських футбольних шкіл завітав півзахисник донецького «Шахтаря» та національної збірної команди України Віктор Коваленко.

На оновленому футбольному полі КДЮСШ на свого кумира чекало кілька сотень юних футболістів та глядачів, які прийшли побачити молоду зірку українського футболу.

Розпочав Коваленко з невеличкої пробіжки, провів розминку, також провів майстер-класи з кожною з дитячих команд. Діти не стримували емоцій: із задоволенням повторювали вправи та слухали поради від чемпіона України.

Також тут Віктор згадав про свої перші кроки у великий футбол, зустрівся зі своїм першим тренером Володимиром Володіним. Коваленко охоче поспілкувався з юнаками, роздавав автографи. Найкращим учасникам з кожної команди Віктор подарував м’ячі зі своїм підписом.

Головна настанова від чемпіона України для юнаків – наполегливо працювати і слухати тренерів, якщо вони хочуть стати справжніми професіоналами і досягнути найвищих футбольних вершин.

Підписатися на новини