У Києві студентам Школи тренерів вручили «B»-дипломи УЄФА

19 червня вперше зусиллями федерації футболу міста Києва та під патронатом Федерації футболу України було випущено дебютну групу студентів Школи тренерів, що проходили навчання за програмою «В»-диплому УЄФА.

Привітати студентів, які з грудня минулого року склали чотири навчальних сесії та успішно витримали іспити, і вручити «В»-дипломи УЄФА та відповідні ліцензії до конференц-залу Федерації футболу міста Києва завітали віце-президент ФФУ, президент ФФК Ігор Кочетов, перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, технічний директор ФФУ Олег Протасов, легендарний у минулому футболіст Володимир Мунтян, голова Вченої Ради ФФУ, професор, доктор філософії Костянтин Віхров, а також заслужений тренер України, головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузнік.

Всі присутні поздоровили вже дипломованих спеціалістів та побажали їм натхнення для подальших звершень і нових творчих знахідок та успіхів.

Як зауважив відомий у минулому гравець збірної країни, а нині успішний функціонер Олег Протасов, основою основ у тренерській справі є самодисципліна: «Якщо з’являється відчуття, що вже все знаєш, необхідно такі думки відразу від себе гнати і якомога швидше починати нові пошуки і нове навчання».

Президент Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов побажав новоспеченим спеціалістам яскравого і успішного футбольного життя та вдячних вихованців. Він також подякував керівництву ФФУ за підтримку, довіру і допомогу в реалізації проекту Школи тренерів.

Отже, дипломи та ліцензії отримали:

- Галун Іван;

- Гераскін Ігор;

- Дем’янець Сергій;

- Єрмаков Ігор;

- Іванов Артем;

- Кабачок Дмитро;

- Карпенко Юрій;

- Калиниченко Євгеній;

- Кириленко Олег;

- Корж Ігор;

- Котелевець Андрій;

- Кравець Олександр;

- Маргієв Дмитро;

- Медвінський В’ячеслав;

- Ранський Сергій;

- Сіденко Анатолій;

- Худенко Валерій;

- Шевченко Михайло.

Підписатися на новини