На НТК ім. В. Баннікова пройшов дитячий турнір «Фестиваль чемпіонів»

15-16 червня на території навчально-тренувального комплексу міні-футбольних полів зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова проходив дитячий турнір з футболу «Фестиваль чемпіонів». Новий футбольний турнір проводився за форматом «п’ять на п’ять» і покликаний популяризувати масовий футбол в нашій країні.

У турнірі взяли участь 22 команд та близько 300 учасників. На церемонію нагородження до юних футболістів завітали перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, технічний директор ФФУ Олег Протасов, очільник об’єднання «Вірні Збірній» Андрій Мацола, тренер юнацької збірної U-15 Володимир Єзерський .

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко привітав учасників від імені президента ФФУ Андрія Павелка, а від імені головного тренера національної збірної команди України Андрія Шевченка запросив на ігри збірної України з футболу. Також він зазначив, що це був перший, пілотний проект Федерації футболу України , в якому взяли участь юні футболісти 7-8 та 8-9 років. Головною філософією турніру була відсутність переможців, тому що переможцями стали усі учасники, які брали участь в змаганнях.

Підписатися на новини