На базі ФФУ пройшов товариський матч до Дня медичного працівника

У середу, 14 червня, за ініціативи Федерації футболу України на території нещодавно відкритого навчально-тренувального комплексу міні-футбольних полів зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова відбувся товариський матч, присвячений прийдешньому Дню медичного працівника.

У футбольній зустрічі, яка складалася з двох таймів по 20 хвилин, взяли участь команди Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» та Української військово-медичної академії. Сильнішими виявилися представники військово-медичної академії, які здобули переконливу перемогу з рахунком 9:2.

Президент ФФУ Андрій Павелко нагородив команди-учасниці кубками та медалями, а також були вручені індивідуальні нагороди в наступних номінаціях:

Найкращий гравець - Олег Колесник

Найкращий захисник - Марат Юлдашев

Найкращий бомбардир - Олег Ярема

Найкращий воротар - Олександр Крючков

«На передовій зараз як ніколи важлива ваша професія та кропітка праця. Впевнений, що сьогоднішній матч дав вам сьогодні можливість проявити командний спортивний дух і показати свої найкращі якості на футбольному полі. Вітаю з професійним святом і бажаю вам якомога частіше приходити сюди і грати у футбол», - звернувся під час церемонії нагородження учасників матчу керманич ФФУ Андрій Павелко.

Начальник Головного військового клінічного госпіталю, генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук подякував керівництву ФФУ за можливість проведення футбольного поєдинку між військовими медиками та висловив сподівання, що започаткований спортивний захід й надалі проходитиме під патронатом національної асоціації: «Приємно, що ФФУ мала змогу на власні очі оцінити, що ми уміємо не тільки навчати людей медичній справі, не тільки лікувати пацієнтів, але й грати у футбол».

Підписатися на новини