У Києві завершився XIV турнір пам’яті Валерія Лобановського

У Києві завершився XIV турнір пам’яті Валерія Лобановського. Меморіал пам’яті Метра вітчизняного та європейського футболу було засновано 14 років тому. За рік після того, як відомий тренер пішов з життя, народився турнір пам’яті його славетного прізвища.

Матчі 14-го Меморіалу Лобановського проходили протягом двох ігрових днів на стадіонах «Динамо» у Києві та «Колос» у Борисполі. Команди-учасниці нинішнього турніру Лобановського, збірні України, Фінляндії, Чорногорії та Словенії, в один голос зазначили, що для них - велика честь брати участь у цих змаганнях, адже за своїм рівнем вони є одними із найсильніших молодіжних збірних в Європі.

Жага до перемоги, висока конкуренція на футбольному полі та палка підтримка вболівальників – усе це було присутнє під час матчів цьогорічного турніру Лобановського. Як підсумок, вперше в історії головний трофей турніру виборола збірна Фінляндії, яка у серії післяматчевих пенальті у фінальному матчі виявилася сильнішою за українську команду – 0:0 (5:3). Третє місце у неймовірно напруженій грі здобула збірна Чорногорії, перегравши команду Словенії з рахунком 3:2.

«Турнір пам’яті метра вітчизняного футболу – це чудова можливість для гравців продемонструвати свою майстерність на футбольному полі, а для тренерів – тримати руку на пульсі актуальних трендів розвитку європейського футболу, і, безумовно, для вболівальників, які мали можливість насолодитися безкомпромісним футболом у виконанні футболістів, які вже завтра стануть обличчям своїх національних збірних команд. До зустрічі у 2018-му! Валерій Лобановський – назавжди!», - підбив підсумки проведення Меморіалу Лобановського-2017 Вадим Костюченко.

Підписатися на новини