Андрій Шевченко: «Добре, що цей дзвіночок пролунав саме зараз у товариському матчі»

Головний тренер збірної України – про мінімальну поразку своїх підопічних у товариському матчі проти команди Мальти.

Як відзначив після гри Андрій Шевченко, головне завданням тренерського штабу «синьо-жовтих» у цій грі – перевірити якомога більше футболістів напередодні матчу кваліфікації ЧС-2018 проти збірної Фінляндії.

«Дивлячись на результат цієї зустрічі, потрібно вважати, що це товариський матч, - відзначив Шевченко на пресс-конференції після гри. – Сьогодні нашою метою було перевірити якомога більше виконавців. Не варто забувати, що команда зараз «під навантаженнями»: два дні у нас було по два тренування. Через цю гру ми готувалися до матчу з Фінляндією. Сьогодні ми дали зіграти майже всім футболістам. На поле вийшли молоді гравці. Я попереджав футболістів про важливість концентрації. Добре, що цей дзвіночок пролунав саме зараз у товариському матчі. Я неодноразово говорив перед матчем, що такі команди як Мальта, дуже добре використовують хоча б один момент у грі. А ми пропустили зі стандартного положення. Ми припустилися грубої помилки в захисті… Ну і знову потрібно говорити про реалізацію. У нас було достатньо моментів у другому таймі. Футболісти, що вийшли на поле у другому таймі, почали грати швидше, переводили м’яч з флангу на фланг. Мальта добре діяла в обороні, захищаючись  практично всією командою. Було важко зламати такий захист, але, повторюсь у нас було багато моментів.

- Чи ви задоволені молодими гравцями , які вийшли у другому таймі? 

- Так. Вони старались, боролись, створювали моменти. Були добре налаштовані на боротьбу. Після пропущеного голу, необхідно було швидко отямитись, ми створили два-три моменти, які треба було реалізувати. Такі команди ще раз підтверджують – не можна втрачати пильність. На кожну гру потрібно виходити максимально налаштованими.

Підписатися на новини