ФФУ та АБ «Укргазбанк» презентували «Картку вболівальника»

Офіційний спонсор та партнер національної збірної команди України АБ «Укргазбанк» приготував для українських вболівальників приємний подарунок. Відтепер прихильники футболу зможуть стати власниками «Картки вболівальника», завдяки якій можна буде купувати квитки на матчі та без жодних затримок потрапляти на стадіон, аби побачити гру улюбленої команди.

Презентація унікального банківського продукту для футбольних вболівальників відбулася під час прес-конференції, присвяченої першому дню тренувального збору головної команди країни перед відповідальними матчами зі збірними Мальти та Фінляндії. В офіційному заході взяли участь віце-президент Федерації футболу України Олег Шкреба, голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко, а також ще один Шевченко - Андрій, головний тренер збірної команди України.

«На початку співпраці «Укргазбанку» з ФФУ в якості Преміум-спонсора ми анонсували появу унікальної картки виключно для українських футбольних вболівальників. Сьогодні ми виконали свою обіцянку. Ми презентуємо не лише сучасний банківський інструмент, який сам по собі підвищить кількість сервісів, що стануть доступними вболівальникам під час перебування на стадіонах та поза ними. Важливим цей проект буде як засіб ідентифікації вболівальників, що вже є поширеною практикою у ряді країн Європи. Власники карток отримують не тільки чудовий банківський сервіс, а й можливість брати участь у житті нашої збірної», - сказав Кирило Шевченко.

Як зазначив Олег Шкреба, вболівальники, які стануть власниками цієї картки, матимуть змогу купувати квитки на домашні «синьо-жовтих» зі знижкою: «До цього система знижок на придбання квитків не застосувалася ні у масовому продажі, ні у партнерських програмах, ні в реалізації квитків за колективними замовленнями. Тож, вважаємо, подібна перевага – вагомий крок назустріч уболівальникам».

Окрім знижки на квитки на матчі збірної, не менш приємними преференціями для володарів карток стануть право першочергового придбання «перепусток» на футбольні зустрічі, можливість використання VIP-проходу через турнікети на НСК «Олімпійський» в день матчу національної команди, першочергове право для паркування автомобіля, дисконтні знижки на різноманітні товари та послуги, а також знижки на кейтерінг на території столичної арени під час поєдинків збірної.

Андрій Шевченко, якому була урочисто вручена «Картка вболівальника» №1, подякував голові правління «Укргазбанку», висловивши думку, що цей продукт дасть можливість справжнім футбольним вболівальникам стати ближчими до національної команди. «Символічно, що зараз тут знаходяться два Шевченка. Вірю, що на нас чекає довга і продуктивна співпраця, від якої виграють усі українські прихильники футболу», - резюмував наставник «синьо-жовтих».

Підписатися на новини