Дитячі команди з зони АТО зіграли на базі ФФУ

31 травня на НТК ім. В. Баннікова відбувся турнір «Мрії дитинства», присвячений Дню захисту дітей. В турнірі взяли участь 50 дітей із зони АТО, а саме - міста Миколаївки, що на Донеччині, у двох вікових групах 2004 та 2008 років народження. Зіграли вони з представниками дитячо-юнацької школи київського «Динамо».

Турнір було організовано Федерацією футболу України спільно з Київською спілкою ветеранів Афганістану та ветеранами АТО. Учасників турніру привітав відомий вітчизняний футболіст та тренер, а нині технічний директор ФФУ Олег Протасов.

«Ми дуже раді вітати всіх учасників цього турніру на базі нашої Федерації. Її президент Андрій Павелко особисто передавав вам свої привітання, - зазначив Олег Протасов. - Зараз в нашій країни важкі часи, які ви і ваші родини відчули на собі. Але життя триває, воно не повинно зупинятись. Дітям, тобто вам, потрібно рости й розвиватись. Я впевнений, що разом ми пройдемо будь-які випробування. Сьогодні я бажаю вам вдалої гри та максимально проявити себе», - сказав функціонер національної асоціації.

Для дітей організували справжнє свято: безкоштовну поїздку в Київ, насичену футбольну та спортивну програму та екскурсію до Будинку футболу. В Федерації футболу України на дітей чекали подарунки - футбольні м’ячі та атрибутика.

Підписатися на новини