Столичний «Старт» прийняв «Відкриті уроки футболу»

У вівторок, 30 травня, на столичному стадіоні «Старт» відбувся фестиваль «Відкриті уроки футболу», присвячений Всесвітньому дню захисту дітей. Цього разу, окрім команд учнів київських шкіл, у заході взяли участь і дітлахи, які проходять лікування у національній спеціалізованій лікарні «Охматдит».

Зірковими гостями фестивалю стали легендарні в минулому гравці київського «Динамо» - Володимир Мунтян та Володимир Безсонов. Завітали на свято дитячого футболу й віце-президент ФФУ Ігор Кочетов, перший віце-президент Федерації футболу міста Києва Віктор Старовойт та представники ФК «Оболонь».

Всі учасники фестивалю отримали комплекти м’ячів та футбольні сувеніри, а пацієнти «Охматдиту» - ще й позитивний заряд емоцій та побажання найскорішого одужання.

«Для мене кожне повернення на цей стадіон – хвилюючий момент, - зазначив Володимир Мунтян. – Я одразу згадую своє дитинство футбольне. А сьогодні у нас особливий день, так як ми зустрічаємося з дітками, які втратили свою активність. Ми хочемо передати їм упевненість та надію на одужання. На подібні запрошення я завжди пристаю з величезним задоволенням. Мені приємно зустрічатися з дітьми та бувати на стадіоні, де пролетіло моє дитинство».

Фестивалі «Відкриті уроки футболу» проводяться по всій країні та є масштабним та змістовним соціальним проектом, який відбувається за сприяння та підтримки Федерації футболу України, Асоціації крос-культурних проектів Данії за підтримки Streetfootbolworld в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми німецького уряду для України, Дитячого фонду УЄФА, а також Федерацією футболу міста Києва.

Підписатися на новини