U-21: Олександр Головко визначився зі складом на Меморіал Лобановського

Головний тренер молодіжної збірної команди України Олександр Головко викликав 21 футболіста для участі у навчально-тренувальному зборі та підготовки до матчів XIV міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського.

Найбільше представництво в «молодіжці» мають дніпровське «Дніпро», київське «Динамо» та одеський «Чорноморець» - по 3 виконавці.

Легіонерів у списку представляє тріо «іспанців» Бека Вачіберадзе з «Бетіса», Мар’ян Швед із «Севільї» та Іван Зотько з «Валенсії», Валерій Лучкевич із бельгійського «Стандарду» та Олександр Зінченко з нідерландського ПСВ.

З’явилися у команді 21-річних і нові обличчя: легіонери з італійського «Кальярі» та португальського «Фафе», на яких тренерський штаб звернув увагу – Ілля Брюхов та Дмитро Литвин.

Воротарі: Данило Каневцев, Дмитро Безрук (обидва - «Чорноморець», Одеса)

Захисники: Іван Зотько («Валенсія», Іспанія), Дмитро Литвин («Фафе», Португалія), Павло Лук’янчук, Олександр Осман, Олександр Тимчик (усі - «Динамо», Київ), Іван Лобай («Карпати», Львів), Ігор Кирюханцев («Шахтар», Донецьк)

Півзахисники: Бека Вачіберадзе («Бетіс», Іспанія), Олександр Зінченко (ПСВ, Нідерланди), Ілля Брюхов («Кальярі», Італія), Валерій Лучкевич («Стандард», Бельгія), Мар’ян Швед («Севілья», Іспанія), Юрій Вакулко, Ігор Кочергін, Євген Чеберко (усі - «Дніпро», Дніпро), Максим Третьяков («Чорноморець», Одеса), Олександр Зубков («Шахтар», Донецьк)

Нападники: Олексій Гуцуляк («Карпати», Львів), Олексій Збунь («Зірка», Кропивницький)

Збір команди Олександра Головка розпочнеться 1 червня. Нагадаємо, матчі турніру пам’яті Валерія Лобановського проходитимуть з 6 по 8 червня у Борисполі та Києві. Разом із молодіжною збірною України участь у змаганнях візьмуть її однолітки з Чорногорії, Фінляндії та Словенії.

Підписатися на новини