Андрій Павелко проінспектував реконструкцію сумського «Авангарду» та відкрив гуртожиток ліцею-інтернату «Барса»

Під час свого робочого візиту до Сум, де відбувся другий стратегічний форум щодо комплексної програми розвитку українського футболу – «Стратегія-2030», президент ФФУ ознайомився з ходом реконструкції стадіону «Авангард», обговоривши хід робіт з керівництвом області та місцевої футбольної федерації. На стадіоні мають замінити футбольне покриття, облаштувати сучасні бігові доріжки, побудувати трибуни та підтрибунні приміщення, а також легкоатлетичний манеж і льодову арену. Стадіон після реконструкції вміщатиме 15-20 тисяч глядачів, а його інфраструктура дозволятиме проводити змагання всеукраїнського рівня.

 

Також Андрій Павелко взяв участь у нагородженні учасників та призерів Всеукраїнських турнірів, присвячених «Дню захисту дітей». На п’єдестал пошани змагань, у яких брали участь представники із Харківської, Чернігівської, Полтавської та Сумської областей, а також команда із зони АТО, у категорії «старші хлопці» зійшли: полтавська «Ворскла» (перше місце), сумська «Барса-1» (друге) та команда міста Бахмач (третє). У турнірі старших дівчат переміг «Явір» із Краснопілля, друге місце посіла «Надія» (Тростянець), третє – сумська «Барса». Всі учасники отримали від президента ФФУ футбольні м’ячі. Спеціальними призами були нагородженні й переможці різноманітних конкурсів.

На запрошення ректора Сумського державного університету президент ФФУ відвідав легкоатлетичний манеж навчального закладу, який є одним із найкращих спортивних об’єктів країни. Також разом з дітьми Андрій Павелко відкрив гуртожиток ліцея-інтернату «Барса».

Підсумовуючи результати побаченого в цей день, Андрій Павелко наголосив, що «дуже приємно, коли такі футбольні та спортивні об'єкти будуються в нашій країні. Робочі зустрічі на місцях вже стали звичним явищем, а наша головна мета – проаналізувавши найкращі сторони вже прийнятих у регіонах проектів, зробити їх максимально ефективними. Не кажучи вже про те, щоб спортивні майданчики та стадіони розбудовувалися по всій країні. Добре, що зараз програма з розвитку спортивної інфраструктури набирає обертів.З нашого боку є повне взаєморозуміння і підтримка. На Сумщині присутня дуже сильна команда у місцевій федерації футболу. Андрій Вікторович Прохорович, який очолює Федерацію футболу Сумщини, намагається робити все, щоб у юних футболістів були якнайкращі умови для занять улюбленою грою, а тренування приносили їм лише задоволення».

У свою чергу, мер Сум Олександр Лисенко, подякувавши Федерації за підтримку та допомогу у реалізації масштабного проекту, розповів про плани міста щодо розбудови футбольної та спортивної інфраструктури: «Для нас дуже важливим є те, яку увагу приділяє Федерація футболу України проекту реконструкції стадіону «Авангард» та розвитку футболу в регіоні. «Авангард» - не єдиний об’єкт, який ми будуємо. Цього року у нас стартував пілотний проект з будівництва футбольних полів на території шкільних навчальних закладів. Це будуть як великі футбольні поля, так і багатофункціональні майданчики. Плануємо надати допомогу й футбольному центру «Барса».

Підписатися на новини