В Умані розіграли Кубок Черкаської області

У неділю, 28 травня, в Умані відбувся фінальний матч Кубку Черкащини, який розігрували між собою минулорічний чемпіон «ЛНЗ-Лебедин» та його бронзовий призер СК «Базис». Перемогу у матчі, а разом з нею і трофей, здобули футболісти «ЛНЗ-Лебедин».

 

Та на цьому свято футболу не закінчилося. У перерві та після завершення зустрічідитячо-юнацьким спортивним закладам західного регіону області було вручено 150 футбольних м’ячів.

Також, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який був гостем цього  заходу, привітав гостей свята від імені президента ФФУ Андрія Павелка та вручив  обласній Федерації футболу новий автомобіль Ford Kuga. За окремим дорученням очільника ФФУ  почесними відзнаками  Федерації футболу України були нагороджені місцеві меценати, які будують та утримують стадіони з академіями  для дитячо-юнацького футболу. Крім того, один із керівників національної Федерації  запросив вболівальників прийти 5 червня на матч ветеранської збірної проти команди  Ізраїлю та підтримати нашу команду.

Підписатися на новини