У Дніпрі відбудеться семінар для учасників проекту "Відкриті уроки футболу"

З 29 по 31 травня у Дніпрі відбудеться семінар для волонтерів і партнерів соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу», який реалізується за підтримки  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Метою заходу є об'єднання всіх сторін, зацікавлених в реалізації та подальшому розвитку цієї надважливої соціальної програми. Так, крім діючих волонтерів і партнерів проекту, у роботі семінару візьмуть участь вчителі, дитячі тренери, батьки дітей-переселенців, представники місцевих органів влади та освітянських органів, футбольних клубів, регіональних федерацій футболу, поліцейські ювенальної превенції, психологи.

Недержавні партнерські організації з регіонів, що є учасниками інших проектів GIZ, а також міжнародні організації - Streetfootballworld  з Німеччини та Асоціація крос-культурних проектів з Данії також будуть представлені на семінарі. Від ФФУ семінар проводять член Комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко та перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко.

Запрошуємо представників місцевих ЗМІ на відкриття семінару 29 травня, о 15:00, в готелі «Дніпропетровськ» (м. Дніпро, вул. Набережна Січеславська, 33).

Підписатися на новини