Черговий конкурс для молодих журналістів

Продовжуючи спільні освітні проекти Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) разом із Федерацією футболу України (ФФУ) оголошує журналістський конкурс для участі в програмі «Молоді репортери», яку проводитиме Міжнародна Асоціація спортивної преси (AIPS) спільно з УЄФА під час цьогорічного чемпіонату Європи з футболу серед жінок (16 липня – 6 серпня).

Мета школи – навчити молодих журналістів, віком до 26-ти років, якісно й майстерно висвітлювати спортивні події, зокрема виступи національних збірних з футболу під час чемпіонатів Європи та світу, а також пропагування спорту та здорового способу життя серед молоді.

Оргкомітет відбірного конкурсу запрошує до участі в ньому журналістів віком до 26-ти років. На конкурс приймаються опубліковані за останні два роки в вітчизняних ЗМІ матеріали українською, російською та англійською мовою з футбольної тематики.

Відбірний тур пройде в період з 22 до 29 травня 2017 року.  

 

Коротке професійне резюме і скани матеріалів (від 3-х до 5-ти) надсилаються на електронну пошту – [email protected] Обов’язкова умова – знання англійської не нижче B2 (upper-intermediate), про що має бути зазначено в резюме.

За підсумками конкурсу буде відібрано двоє найкращих кандидатів від України для участі у фінальній частині відбору.

Переможців відбірного конкурсу буде визначено не пізніше 30 травня 2017 року, їхні роботи будуть опубліковані  на сайтах Федерації футболу України (http://ffu.org.ua) та Асоціації спортивних журналістів України (www.uspa.com.ua).

Організатори конкурсу – Асоціація спортивних журналістів України, Федерація футболу України.

Головний приз конкурсу – навчання в школі «Молоді репортери» під час чемпіонату Європи з футболу серед жінок у Нідерландах (16 липня – 6 серпня).

ДОКУМЕНТИ:

– Положення про конкурс.

Координатори проекту:

Асоціація спортивних журналістів України,

Федерація футболу України.

Підписатися на новини