У Києві пройшов чемпіонат з дворового футболу «Троєщина COURTYARD CUP -2017»

З 2 квітня по 21 травня 2017 року, за сприяння Деснянської райдержадміністрації м. Києва, Федерації футболу України та депутата Київської міської ради VIII скликання Юрія Зубка, на центральному стадіоні Деснянського району пройшов традиційний чемпіонат з дворового футболу «Троєщина COURTYARD CUP -2017».

В чемпіонаті взяли участь 222 гравці із 22 команд трьох вікових груп (молодша - 11-13 років, середня - 14-15 років та старша група 16-18 років). У 74 матчах було забито 426 голів – найкращим гравцем турніру було визнано Богдана Бобка з команди «Яструб», який відзначився 18-ма м'ячами.

На завершення чемпіонату відбулася товариська гра між командами «Троєщина" та "Лісовий масив», яка була присвячена Дню Європи та 90- річчю ФК Динамо (Київ), яка закінчилася перемогою команди «Троєщина» з результатом 3:0.

За підсумками чемпіонату, золоті комплекти нагород завоювали команди: Вікова група 11-13 років - команда «Яструб»; Вікова група 14-15 років - команда «Лісовий масив»; Вікова група 16-18 років - команда «Інтер».

Команди, які посіли I, II, III місця, були нагороджені кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками. Також всі команди, які брали участь у турнірі, отримали футбольні м’ячі від Федерації футболу України за програмою розвитку масового футболу, затвердженою президентом ФФУ Андрієм Павелком.

Підписатися на новини