Що вдалось за рік Всеукраїнському тренерському об’єднанню

21 травня Всеукраїнське об’єднання футбольних тренерів відзначає річницю з дня заснування. З цієї нагоди у Будинку футболу відбулося засідання організації, в якому взяв участь президент ФФУ Андрій Павелко. 

Під час спілкування з відомими футбольними наставниками керівник Федерації футболу України привітав їх з річницею діяльності об’єднання. Також Андрій Павелко пригадав, як рік тому організації було обіцяно членство в ФФУ і нещодавно – на XIX Конгресі Федерації футболу України об’єднання тренерів отримало статус асоційованого члена.  

За цей рік організація, яку очолює Микола Павлов, створило сучасний сайт. Також за підсумками кожного туру УПЛ організація визначає кращого тренера. Також за співучасті об’єднання засновано дитячий клуб «Лівий берег», де вже займаються три вікових групи дівчаток. Організація також сприяє працевлаштуванню тренерів та захищає їх юридичні права.

Під час засідання Андрій Павелко привітав генерального секретаря Всеукраїнського об’єднання тренерів з Днем народження. Крім того, медалі «За заслуги ФФУ» отримали члени об’єднання Леонід Буряк та Олександр Шпаков.

Підписатися на новини