«Марлос заслужив цей магічний гол»

Паулу Фонсека та Сергій Ребров – про фінальний матч Кубку України сезону-2016/2017, в якому мінімальну перемогу «Шахтареві», а разом з нею – і 11-й кубковий трофей в українській історії приніс влучний удар бразильського півзахисника.

 

Обидва тренери після матчу були одностайні: «Шахтар» переміг заслужено, фінальний поєдинок видався дуже напруженим, а долю таких поєдинків зазвичай вирішує індивідуальна майстерність футболістів.

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров був лаконічним та стриманим. Керманич «біло-синіх» привітав «Шахтар» з перемогою, відзначивши, що в цілому гра видалась рівною. «Вітаю «Шахтар», який за рівної гри зумів реалізувати моменти, які створив. Ми ж свої моменти не реалізували».

Паулу Фонсека також відзначив непростий характер матчу. «Сьогодні гра була тактичною. Обидві команди в обороні діяли дуже добре. Гадаю, якщо ми реалізували пенальті на початку зустрічі, гра стала б більш відкритою. Водночас, вважаю, що обидві команди зрозуміли: хто перший заб’є, той і переможе. Ми контролювали гру, більше володіли м’ячем. «Динамо» намагалось виходити у швидкі контратаки, але, думаю, ми добре контролювали цей момент, а також останні хвилини матчу після голу. Гадаю, ми заслужили цей момент. Хочу подякувати усім, хто працював на цей успіх, а в першу чергу – гравцям, адже вони головні будівельники наших перемог».

Керманич «гірників» віддав належне «Динамо», зазначивши, що з переходом «біло-синіх» на нову тактичну схему зламати оборону київської команди стало набагато складніше. «Ми поважаємо «Динамо» - це велика команда, яка зараз діє за іншою тактичною схемою. Завжди важко грати проти суперників, які використовують таку тактичну побудову, - розповів наставник «Шахтаря». З іншого боку, така манера гри «Динамо» дозволяла нам більше часу володіти м’ячем. Зрозуміло, що суперник намагався «закрити» нам середину поля й доводилося частіше грати через фланги. «Динамо» - добре організована команда, й нам завжди непросто зламати захист цього суперника. Якщо ви проаналізуєте два останні матчі між нашими командами, то побачите, що в них не було великої кількості небезпечних моментів. Саме в таких матчах, де у футболістів майже немає вільного простору індивідуальні дії виконавців відіграють важливу роль. Зважте, що «Динамо» могло створювати моменти лише завдяки Ярмоленку. У таких збалансованих матчах все вирішує індивідуальна майстерність».

Як відзначив головний тренер «гірників», його гравці не знітились навіть після нереалізованого на початку зустрічі пенальті. «Мої гравці з характером і намагаються не реагувати на такі моменти. Навіть не забивши 11-метровий, ми намагалися диктувати свої умови. Футболісти вміють справлятися з такими ситуаціями. Цей матч не став винятком».

Віддав належне Паулу Фонсека і герою матчу – Марлосу, фантастичний гол якого й приніс перемогу «Шахтарюі». «Гадаю, що він заслужив цей гол. Він не забив 11-метровий, а потім створив цей магічний момент. Такі ситуації – заслуга великих гравців. Марлос заслужив пережити його, він дуже важливий гравець для нашої команди».

Підписатися на новини