Проекти ФФУ з розвитку дитячо-юнацького футболу отримали підтримку в УЄФА

Дитячо-юнацький футбол – один із найголовніших пріоритетів діяльності Федерації футболу України. У рамках реалізації масштабних проектів ФФУ нашу країну з робочим візитом відвідав консультант з питань Програми УЄФА з розвитку елітного юнацького футболу в Україні – Роджер Майхтрі. Головна мета візиту - надання методичних рекомендацій з підготовки обґрунтованої пропозиції з питань розвитку елітного дитячо-юнацького футболу.

У ході свого візиту представник УЄФА провів робочу зустріч з першим віце-президентом Федерації футболу України Вадимом Костюченком. Передавши привітання від очільника ФФУ Андрія Павелка, Вадим Костюченко зазначив, що Федерація футболу України є дуже активним учасником  всіх без винятку проектів у співпраці з УЄФА. «Ми дуже цінуємо увагу з боку головної Європейської футбольної організації до роботи  ФФУ. Нашим головним пріоритетом є розвиток саме дитячо-юнацького футболу у двох площинах – масовий та елітний», - підкреслив перший віце-президент ФФУ.

Наступного дня Роджер Майхтрі взяв участь у робочій нараді, під час якої начальником відділу юнацького футболу ФФУ Валерієм Золотухіним були підняті питання стану дитячо-юнацького футболу, його структурної організації та подальших напрямків розвитку з огляду на те, що турніри ДЮФЛУ є вершиною змагальної системи в юнацькому футболі. Також представник УЄФА ознайомився з інформацією щодо організації змагань на регіональних (обласних) рівнях.

Підсумком наради стала спільно відпрацьована пропозиція, яка протягом наступного тижня має бути представлена в УЄФА. У свою чергу, Роджер Майхтрі надав методичні рекомендації з питань підготовки та організації заявки.

Підсумовуючи свій візит, представник УЄФА висловив задоволення динамікою розвитку дитячо-юнацького футболу в Україні й підтвердив готовність посприяти реалізації проекту, механізм якого було відпрацьовано під час поїздки до України.

Підписатися на новини