Акредитація ЗМІ на матч ветеранських збірних України та Грузії

20 травня о 19:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться міжнародний товариський матч серед ветеранів за участю національних збірних команд України і Грузії.

Запрошуємо представників мас-медіа на матч легенд, котрий стане справжньою окрасою футбольної весни! У журналістів буде унікальна можливість взяти ексклюзивні інтерв'ю з легендарними футболістами збірної України і Грузії.

Заявки на акредитацію на фірмовому бланку вашої компанії необхідно відправляти на пошту [email protected], вказавши ПІБ журналістів. Прохід на стадіон буде здійснюватися за списками акредитованих журналістів через центральний вхід НСК «Олімпійський».

У п'ятницю, 19 травня, о 20:00 в готелі «Президент» (вул. Госпітальна, 12) відбудеться передматчева прес-конференція за участю представників ветеранських збірних України і Грузії.

На запитання журналістів від української команди відповідатимуть Анатолій Дем'яненко, Сергій Нагорняк, Володимир Безсонов та Олег Собуцький. Від збірної Грузії виступлять Леван Кобіашвілі, Георгі Деметрадзе, Олександр Чівадзе та Реваз Дзодзуашвілі.

Підписатися на новини