Андрій Павелко зустрівся з першим віце-президентом Асоціації футболу Китаю

Президент Федерації України Андрій Павелко відвідав з робочим візитом Китай. В Пекіні керівник ФФУ зустрівся з першим віце-президентом та генеральним секретарем Асоціації футболу КНР Чжаном Цзянєм, якого нещодавно було обрано членом Ради ФІФА.

Учасники зустрічі обговорили низку питань. Зокрема, Андрій Павелко та Чжан Цзянь обмінялися досвідом реалізації національних програм розвитку футболу. Що цікаво, і в Україні, і в КНР такі програми розраховані до 2020 року. В Китаї також реалізується глобальна футбольна стратегія-2050, а ФФУ невдовзі презентує план дій щодо розвитку та популяризації футболу в Україні до 2030 року.

Федерації України та Китаю вже реалізують кілька спільних проектів з обміну тренерами, співпраці в розвитку масового футболу та організації товариських матчів для збірних двох країн. За підсумками 67-го Конгресу ФІФА, який пройшов 11 травня в Бахрейні, обидві країни матимуть представників в Міжнародній федерації футболу. Це суттєво спростить комунікацію двох футбольних асоціацій та розширить можливості для подальшої співпраці.

Нагадаємо, що 67-й Конгрес ФІФА обрав Андрія Павелка до складу Дисциплінарного комітету, що є найвищим органом футбольного правосуддя у світі. Чжан Цзянь був обраний до складу Ради ФІФА. Також представник китайської асоціації футболу є членом Комітету з розвитку ФІФА. 

Підписатися на новини