І знову про переможців

У четвер, 11 травня, у Чернігові на стадіоні СДЮШОР «Юність» за підтримки Чернігівської обласної федерації футболу пройшли фінальні матчі обласних змагань з футболу серед юнаків 2004 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок «Coca-Cola».

На футбольному полі зустрічалися команди з Чернігова, Семенівки та Прилук. За результатами проведених змагань перше місце посіли учні ЗОШ № 35 з міста Чернігова. Другими стали учні чернігівської ЗОШ № 12. А третє місце посіли учні Прилуцької ЗОШ № 3.

«Кращим воротарем» серед учасників сьогоднішнього фіналу став Дмитро Ященко (Чернігів), «Кращим нападником» – прилучанин Назар Ільченко, а «Кращим захисником» - Єгор Щукін з Чернігова.

Кращим в ударах на точність став чернігівець Дмитро Ященко, а в ударах на дальність кращий результат показав також чернігівець Богдан Ляскорунський. Найбільш вправно жонглював м’ячем Денис Кільдій з Чернігова.

Учасники та переможці фінальних змагань отримали заслужені нагороди, цінні подарунки та футбольні м’ячі, які були надані Чернігівською обласної федерацією футболу.

Голова федерації Геннадій Прокопович у своєму зверненні до учасників турніру привітав усіх із завершенням чергового етапу обласних змагань та побажав юним футболістам подальших успіхів у досягненні головної мети – отримання чемпіонського звання. Представляти Чернігівську область у Всеукраїнських змаганнях в старшій віковій групі буде команда загальноосвітньої школи № 35 з Чернігова.

Підписатися на новини