Засідання Комітету з етики та чесної гри ФФУ

У п’ятницю, 21 жовтня, у Будинку футболу відбулося чергове засідання Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України, під час якого було прийнято низку рішень.

Так, Комітетом було визнано дії Івана Марущака, який брав участь у якості тренера ФК «Жемчужина» (Ялта) у товариському матчі з ФК «Терек» (Грозний, Росія), як такі, що відносяться до порушень, передбачених Дисциплінарними правилами ФФУ, зокрема, ст. Ст. 8. Глави IV, п.14 - поведінка, яка шкодить репутації футболу та ФФУ.

Беручи до уваги Ст.7. Глави III, п.3. Дисциплінарних правил ФФУ, згідно з якою «Кожен, хто своєю поведінкою і/або висловами завдає шкоди репутації футболу та органів його управління, використовує футбольні змагання для викликів суспільній моралі, підпадає під дію дисциплінарних санкцій», матеріали перевірки буде передано до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ для прийняття подальшого рішення.

Отримавши лиск-скаргу від Чернігівської обласної федерації футболу про порушення, допущені асистентом арбітра Анатолієм Дудчиком, та провівши відповідну перевірку матеріалів, Комітет вирішив підтримати клопотання ЧОФФ до Комітету арбітрів ФФУ про призупинення з ним співробітництва.

Також під час засідання було оголошено попередні результати перевірки, проведеної на підставі відомостей про спроби протиправного впливу на результат матчу ФК «Арсенал»- ФК «Верес», та прийнято рішення про передачу відповідних матеріалів до Національної Поліції України.

Останнім пунктом порядку денного засідання став розгляд звернення до ФФУ у липні 2016 року громадян Республіки Молдова Олексія Савінова, Марчела Решітки та Едуарди Валуци про проведення перевірки щодо нинішньої діяльності у футболі Олега Печорного, який заборгував їм, згідно з рішенням Жовтневого районного суду Дніпропетровська, значну суму коштів.

За результатами перевірки, проведеної Службою внутрішніх розслідувань, було вирішено звернутися до засобів масової інформації з метою застереження футболістів та тренерів, які звертаються за юридичною допомогою до Олега Печорного чи до Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд соціального захисту футболістів та тренерів України», від можливих негативних наслідків.

Підписатися на новини