Андрій Шевченко очолив збірну України

15 липня у Будинку футболу було обрано нового керманича національної збірної команди України. Виконавчий комітет Федерації футболу України одноголосно підтримав кандидатуру Андрія Шевченка на посаді наставника «синьо-жовтих».

Контракт із 39-річним спеціалістом буде підписано за схемою «2+2» - на два роки із можливістю пролонгації угоди на такий самий термін.

До тренерського штабу головної команди країни увійдуть італійці Мауро Тассотті та Андреа Малдера, відомі своєю роботою у структурі італійського «Мілану», а також іспанець Рауль Ріанчо, який з 2014 по 2016 рік працював помічником головного тренера у київському «Динамо».

"Стати головним тренером національної збірної України - це велика честь для мене. Сьогодні я готовий очолити головну команду країни і взяти на себе всю відповідальність за кінцевий результат збірної. Своїм головним завданням я бачу створення боєздатного колективу, здатного вирішувати високі завдання. І друге - повернути довіру українських уболівальників якісною грою збірної України.

Я буду залучати в команду молодих футболістів за умови їх відповідності рівню і вимогам збірної України. Для мене головними критеріями роботи зі збірною є сувора дисципліна, чітка організація і баланс в команді, висока самовіддача і позамежна мотивація. Буде максимальна концентрація і самовіддача футболістів на поле - буде і позитивний результат", - прокоментував своє призначення Шевченко.

Підписатися на новини