Новий сезон розпочинається!

5 вересня 2009 року розпочинаються ІХ Всеукраїнські змагання з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів. В них приймуть участь 320 команд ДЮСЗ та близько 7,5 тисяч юних футболістів. Метою змагань є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу в Україні і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу збірних команд України в міжнародних змаганнях.

Підтвердженням досягнення поставленої мети є перемога юнацької збірної України у змаганнях чемпіонату Європи серед 19-річних юнаків, фінальний етап якого відбувся з 21 липня по 2 серпня поточного року у мм. Донецьку та Маріуполі.

Виконком Дитячо-юнацької футбольної ліги України звертається до керівників професіональних футбольних клубів, УОР, УФК, СДЮШОР, ДЮСШ, ДЮСЗ, тренерів та батьків які входять до складу Ліги про необхідність поліпшення матеріально-спортивної бази для занять, якості навчально-тренувального процесу, підвищення рівня спортивної майстерності юних футболістів, створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань і глядачів. Необхідно підвищити якість виховного процесу та здійснення медичного контролю за станом організму та функціональної підготовки юних футболістів.

Бажаємо командам досягнення високих спортивних результатів у змаганнях Чемпіонату і першості ДЮФЛУ, виявлення найбільш обдарованих футболістів та поповнення ними професіональних футбольних клубів і збірних команд України.


Президент ДЮФЛУ                      
Воронов І.О.

Підписатися на новини