Жіноча збірна дебютувала

Четвертого вересня 2007 року свій перший матч провела жіноча збірна України з футзалу, обігравши суперниць із Узбекистану − 7:1 (голи − в активі Горобець, Шеремет, Форсюк, Кривенко, Малишко, Олійник і Солоп).

На основі «Біличанки»

Наша команда, що нею керує В.Колок, складена на основі клубу «Біличанка-НПУ» (смт. Коцюбинське), лише Марина Доценко представляє «Надію» з Гребінки Полтавської області. Ось хто ще виступив у дебютному поєдинку збірної: Ірина Мельничук, Тетяна Солоп, Алла Кривенко, Юлія Форсюк, Аліна Горобець, Катерина Шеремет, Ірина Широка, Олена Лук’яненко, Катерина Малишко, Елеонора Мальцева, Наталія Олійник, Галина Гурська та Світлана Сич.

Третя спроба

Перші спроби створення інституту жіночих збірних із футзалу датуються ще кінцем ХХ століття, коли команда, сформована на основі полтавської «Ніки», посіла третє місце у міжнародному турнірі в Іспанії. У 2005-му було затверджено списки кандидатів до національної команди, однак міжнародних турнірів для жінок тоді не проводилося. І ось, нарешті, дебют відбувся. Перемога над чемпіонками Азійських Ігор обнадіює й надихає.

Підписатися на новини