Президент ффу

Президент Федерації футболу України.

Павелко Андрій Васильович

Дата обрання
06.03.2015
Прес-служба
+38 (044) 521-0-533
Детальніше

виконавчий комітет

Виконавчий комітет

Костюченко Вадим Костянтинович

Перший віце-президент
Народився 29 серпня 1971 року в Києві.

Протасов Олег Валерійович

Перший віце-президент ФФУ
Народився 4 лютого 1964 року у Дніпрі. 

Холодницький Назар Іванович

Перший віце-президент ФФУ
Народився у Львові 31 січня 1985 року.

Герега Олександр Володимирович

Віце-президент ФФУ
Народився 27 червня 1967 року в Городку Хмельницької області.

Герула Тарас Іванович

Віце-президент ФФУ
Народився 23 квітня 1981 року у с. Хотимир Тлумацького району Івано-Франківської області

Єлісєєв Костянтин Петрович

Віце-президент ФФУ
Народився 14 вересня 1970 року у Красноармійську Донецької області.

Єфімов Максим Вікторович

Віце-президент ФФУ, голова ФФ Донецької області
Народився 1 листопада 1974 року у Петропавловську (Казахстан).

Куніцин Сергій Володимирович

Віце-президент ФФУ
Народився 27 липня 1960 року у с. Бекдаш Красноводського району (Туркменістан). 

Мацола Андрій Миколайович

Віце-президент ФФУ
Народився 4 серпня 1977 року у Львові.

Почотний Юрій Костянтинович

Віце-президент ФФУ
Народився 28 грудня 1975 року.

Собуцький Олег Михайлович

Віце-президент ФФУ
Народився 24 січня 1972 року.

Андрухів Віктор Васильович

Голова ФФ Дніпропетровської області
Народився 8 липня 1988 року.

Бандуров Володимир Володимирович

Почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України», президент Асоціації футболу інвалідів України
Народився 6 травня 1973 року.

Безсмертний Віктор Анатолійович

Голова Кіровоградської ОФФ
Народився 6 листопада 1957 року.

Бондаренко Андрій Володимирович

Голова Івано-Франківської ОФФ

Владико Сергій Васильович

Президент Асоціації футзалу України.
Народився 3 лютого 1978 року.

Гатауллін Ірек Фархатович

Голова Вінницької ОФФ, голова Всеукраїнської профспілки «Футбол України»
Народився 25 січня 1953 року.

Голуб Владислав Володимирович

Голова ФФ Черкаської області
Народився 22 квітня 1983 року.

Гордєєв Андрій Анатолійович

Голова Херсонської ОФФ
Народився 13 червня 1983 року.

Грімм Томас

Президент ОПФКУ «Прем’єр-ліга»
Народився 3 квітня 1959 року.

Дем'яненко Анатолій Васильович

Віце-президент АВФУ
Народився 19 лютого 1959 року.

Івченко Вадим Євгенійович

Народний депутат України
Народився 29 січня 1980 року.

Караваєв Олександр Олександрович

Член ВПС «Футбол України», футболіст-професіонал
Народився 2 червня 1991 року.

Кварцяний Віталій Володимирович

Голова ФФ Волині
Народився 19 липня 1953 року.  

Коваленко Віктор Миколайович

Голова Харківської ОФФ
Народився 15 липня 1964 року.

Крулько Іван Іванович

Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів
Народився 20 липня 1981 року.

Макаров Сергій Дмитрович

Президент ОФК «Професіональна футбольна ліга України»
Народився 8 червня 1977 року.

Мелащенко Олександр Петрович

Віце-президент ФФ Полтавської області
Народився 13 грудня 1975 року.

Монзуль Катерина Володимирівна

Арбітр ФІФА
Народилася 5 липня 1981 року.

Москаленко Ярослав Миколайович

Почесний президент ФК «Діназ» м. Вишгород
Народився 28 квітня 1975 року.

Новобранець Валерій Миколайович

Заступник головного редактора сайту «zbirna.com»
Народився 28 лютого 1971 року.

Орлецький Василь Григорович

Голова Чернівецької ОФФ
Народився 1 січня 1959 року в с. Лужани Кіцманського району Чернівецької області.

Павлюк Руслан Віталійович

Голова Житомирської ОФФ
Народився 7 квітня 1982 року.

Пасічний Олександр Станіславович

Голова ФФ Миколаївської області

Прокопович Геннадій Володимирович

Голова Чернігівської ОФФ
Народився 5 червня 1971 року.

Прохорович Андрій Вікторович

Голова ФФ Сумської області
Народився 29 квітня 1968 року.

Хахльов Олексій Володимирович

Голова Рівненської ОФФ
Народився 11 березня 1977 року.

Хіблін Ігор Миколайович

Голова Хмельницької ОФФ
Народився 2 вересня 1955 року.

Шевченко Олександр Якович

Голова ФФ Львівської області
Народвся 16 жовтня 1972 року.

Шопін Ігор Вікторовіч

Голова Луганської ОФФ.

Шуховцев Ігор Вікоторович

Заступник Голови ФФ Одеської області
Народився 13 липня 1971 року.

Щербей Мирослав Васильович

Перший заступник голови ФФ Закарпаття
Народився 15 червня 1968 року.

Юрик Тарас Зіновійович

Голова ФФ Тернопільської області
Народився 9 грудня 1980 року.

Підписатися на новини